משפצים? למה לנקות לבד?

ניקיון של דירה או משרד

לקוחות רבים שלנו חשבו בתחילת הדרך לנקות לבד את הדירה בתום השיפוץ המאסיבי. כאשר הם משוחחים עם נציגי השירות שלנו אנו מסבירים להם שמדובר בעבודה קשה ביותר והיא אינה דומה לעבודת ניקיון נורמטיבית ושטפת בבתים.

לאחר שאנו מפרטים בפניהם את מכלול העבודות שאנו מבצעים, כדי ליצור נכס נקי ומצוחצח, הם מבינים שאכן מדובר בעבודה יוצאת דופן ולכן הם מתאמים אתנו את מועד הניקיון.

ניקיון של דירה או משרד לאחר שיפוץ מאסיבי

שיפוץ מאסיבי כולל הרבה מאד סוגים של עבודות. לאורך כל תקופת השיפוץ מגיעים לנכס הרבה מאד אנשי מקצוע וכל אחד מהם משתמש בחומרים אחרים. בסיום העבודה כל אחד משאיר במקום שאריות של חומרים והמטרה שלנו היא לנטרל את כל החומרים הללו כדי שלא יישאר מהם זכר.

בסיום השיפוצים אנחנו בוחנים את מצבו של הנכס וקובעים את דפוס העבודה בתוכו כדי להגיע לכל פינה. בשלב הראשון אנו מפנים את כל הפסולת, כדי שאפשר יהיה לראות את המרצפות הקיימות. לאחר שהמכולה מלאה בכל הקרטונים, השקיות ושאריות חומרי הבנייה והחול, העובדים מתחילים בניקיון המעטפת.

ניקיון כללי בדירה לאחר שיפוץ

הצוותים מבצעים ניקיון משרדים או בתים לאחר שיפוץ באמצעות חומרים ייעודיים שמותאמים לעבודה מסוג זה. בשלב הראשון הם מנקים את כל המשקופים, הדלתות הפנימיות, הדלת החיצונית וכל החלונות בכל אחד מהחדרים והוויטרינות בסלון ובמרפסות.

לאחר מכן הם מתפנים לנקות את חדרי האמבטיה והכלים הסניטריים. הן אם מדובר בפריטים חדשים או במוצרים הישנים כיוון ששטח זה של הבית לא שופץ, יש לנקות אותו באופן חריג, כיוון שהיו במקום הרבה מאד עובדים שהשתמשו בשירותים מעת לעת.

לכן העובדים שלנו שופכים כמות גדולה וחריגה של חומרי חיטוי ייעודיים למטרה הזו. הם מקרצפים את כל הכלים הסניטריים בכל חדרי הרחצה והשירותים. לאחר החיטוי והניקיון היסודי רואים שינוי מהותי בנראותם של הכלים הסניטריים והם מצוחצחים ומדיפים ריחות נפלאים. כמו כן העובדים מנקים היטב את המרצפות, חיפוי הקרמיקה על הקירות, את ארונות האמבטיה ואת הציוד שקיים במרפסת השירות כמו מכונת הכביסה, מייבש הכביסה, ארון השירות ועוד.

ניקוי החדרים לאחר שיפוץ

הצוותים מנקים היטב את הרצפה בכל החדרים ואת הציוד שקיים בהם, כמו כן הם מקדישים זמן רב לניקוי חדר השינה והסלון כך שכל פינה מטופלת כיאות. לאחר מכן הם מגיעים למטבח והם מקרצפים את ארונות המטבח בחלקם החיצוני והפנימי, הברזים, הכיורים, משטחי העבודה, חיפוי הקרמיקה,  האי וכל פרט נוסף שקיים במטבח.

לסיום הניקיון המאסיבי, העובדים מבצעים פוליש לרצפה בכל הבית, בהתאם לסוג המרצפות שקיים בו.

>אנשים התעניינו גם בניקיון דירה חדשה

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מנקים בית חדש?
ניקיון בית חדש לפני מעבר דירה הוא צעד חיוני כדי להבטיח סביבה רעננה ומזמינה. בין אם מדובר בבנייה חדשה...
קרא עוד »
יול 10, 2023
החזרי מס – מורה נבוכים
שכירים לרוב נוטים להתבלבל ולסבך את העניינים כאשר מגיע הרגע שבו הם רוצים להגיש בקשה לקבלת החזרי מס...
קרא עוד »
יול 13, 2021
איציק חביב: תובנות מרכזיות על שליטה בנדל"ן
איציק חביב, שם המהדהד בעוצמה במגזר הנדל"ן הישראלי, מגלם הצלחה יזמית ואסטרטגיות חדשניות. למי שמעוניין...
קרא עוד »
אוג 27, 2023