משפצים? למה לנקות לבד?

ניקיון של דירה או משרד

לקוחות רבים שלנו חשבו בתחילת הדרך לנקות לבד את הדירה בתום השיפוץ המאסיבי. כאשר הם משוחחים עם נציגי השירות שלנו אנו מסבירים להם שמדובר בעבודה קשה ביותר והיא אינה דומה לעבודת ניקיון נורמטיבית ושטפת בבתים.

לאחר שאנו מפרטים בפניהם את מכלול העבודות שאנו מבצעים, כדי ליצור נכס נקי ומצוחצח, הם מבינים שאכן מדובר בעבודה יוצאת דופן ולכן הם מתאמים אתנו את מועד הניקיון.

ניקיון של דירה או משרד לאחר שיפוץ מאסיבי

שיפוץ מאסיבי כולל הרבה מאד סוגים של עבודות. לאורך כל תקופת השיפוץ מגיעים לנכס הרבה מאד אנשי מקצוע וכל אחד מהם משתמש בחומרים אחרים. בסיום העבודה כל אחד משאיר במקום שאריות של חומרים והמטרה שלנו היא לנטרל את כל החומרים הללו כדי שלא יישאר מהם זכר.

בסיום השיפוצים אנחנו בוחנים את מצבו של הנכס וקובעים את דפוס העבודה בתוכו כדי להגיע לכל פינה. בשלב הראשון אנו מפנים את כל הפסולת, כדי שאפשר יהיה לראות את המרצפות הקיימות. לאחר שהמכולה מלאה בכל הקרטונים, השקיות ושאריות חומרי הבנייה והחול, העובדים מתחילים בניקיון המעטפת.

ניקיון כללי בדירה לאחר שיפוץ

הצוותים מבצעים ניקיון משרדים או בתים לאחר שיפוץ באמצעות חומרים ייעודיים שמותאמים לעבודה מסוג זה. בשלב הראשון הם מנקים את כל המשקופים, הדלתות הפנימיות, הדלת החיצונית וכל החלונות בכל אחד מהחדרים והוויטרינות בסלון ובמרפסות.

לאחר מכן הם מתפנים לנקות את חדרי האמבטיה והכלים הסניטריים. הן אם מדובר בפריטים חדשים או במוצרים הישנים כיוון ששטח זה של הבית לא שופץ, יש לנקות אותו באופן חריג, כיוון שהיו במקום הרבה מאד עובדים שהשתמשו בשירותים מעת לעת.

לכן העובדים שלנו שופכים כמות גדולה וחריגה של חומרי חיטוי ייעודיים למטרה הזו. הם מקרצפים את כל הכלים הסניטריים בכל חדרי הרחצה והשירותים. לאחר החיטוי והניקיון היסודי רואים שינוי מהותי בנראותם של הכלים הסניטריים והם מצוחצחים ומדיפים ריחות נפלאים. כמו כן העובדים מנקים היטב את המרצפות, חיפוי הקרמיקה על הקירות, את ארונות האמבטיה ואת הציוד שקיים במרפסת השירות כמו מכונת הכביסה, מייבש הכביסה, ארון השירות ועוד.

ניקוי החדרים לאחר שיפוץ

הצוותים מנקים היטב את הרצפה בכל החדרים ואת הציוד שקיים בהם, כמו כן הם מקדישים זמן רב לניקוי חדר השינה והסלון כך שכל פינה מטופלת כיאות. לאחר מכן הם מגיעים למטבח והם מקרצפים את ארונות המטבח בחלקם החיצוני והפנימי, הברזים, הכיורים, משטחי העבודה, חיפוי הקרמיקה,  האי וכל פרט נוסף שקיים במטבח.

לסיום הניקיון המאסיבי, העובדים מבצעים פוליש לרצפה בכל הבית, בהתאם לסוג המרצפות שקיים בו.

>אנשים התעניינו גם בניקיון דירה חדשה

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה באמנות מוצרי אחסון ביתיים
בשטיחי הקיר המורכבים של עיצוב הפנים, פתרונות אחסון יעילים מבית סטוק הום הם הגיבורים הבלתי ידועים...
קרא עוד »
ספט 16, 2023
איך תמצאו הנדימן שיתחזק לכם את הנכס
לא משנה איזה סוג הנדימן אתם צריכים, כל בעל נכס יודע שלמצוא איש הנדימן היא משימה לא קלה כלל וכלל. הנדימן...
קרא עוד »
אפר 20, 2016
מה עלול לקרות אם לא נטפל בעובש במיידי?
ֽהצטברות עובש נובעת מרמת לחות גבוהה בחדרי הבית, המשרד או המפעל, והיא גורמת נזקים פיזיים לתשתיות של...
קרא עוד »
ספט 22, 2019