קניית דירה ממחיר למשתכן – הצעדים הראשונים החשובים ביותר

מחיר למשתכן הוא פרויקט של משרד הבניה והשיכון שנועד להקל על רוכשי דירה ראשונה בקניית נכס. מדובר על פרויקט שחולש על כל רחבי הארץ ומציע בעיקר דירות בבניינים משותפים. המטרה: לאפשר רכישת דירה עם הון עצמי קטן יחסית וקבלת משכנתא בתנאי החזר קלים יותר עבור הרוכשים.

אבל למה צריך לשים לב לפני הרכישה? הנה כמה דגשים:

טיב הפרויקט – וודאו כי הפרויקט איכותי וכי החברה הקבלנים שמבצעת אותו יכולה לשמור על איכות המבנה. חשוב לבחור פרויקט של חברת בנייה מומלצת שאתם יודעים שיכולה לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. לפני הרכישה יש לבדוק דירות לדוגמא ולשים לב כי כל האלמנטים במבנה מספקים את איכות החיים שתמיד ייחלתם לה.

תנאי המשכנתאיועץ משכנתאות למחיר למשתכן יוכל לעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות בכל הנוגע לסוג המשכנתא ההלוואה שתיקחו. ייעוץ ברכישת דירה של יועץ משכנתאות שמגיע מחברת פיננסיים חוץ בנקאית יכול לעזור לכם לבדוק את תנאי המשכנתא לקניית דירה במחיר למשתכן והוא יסייע לכם לא לפספס שום דבר שיכול להיות לרעתכם.

מקום מגורים – חשוב לבדוק את האזור בו מתקיים הפרויקט ולוודא כי מדובר באזור שמתפתח או אבזור טוב שאפשר לגור בו או להשכיר בו את הנכס. בכל הנוגע למשכנתא כדאי לבחור משכנתא באמצעות יועץ מקצועי.

אזור המגורים חייב להיות איכותי וכזה שנחשב סביבה טובה שמתפתחת כל הזמן. בחרו דירה במחיר למשתכן באזור מגורים איכותי וטוב, כזה שקרוב לכם למקום העבודה, שיש בו מוסדות לימוד חינוכיים טובים, ויש בו חיים טובים לזוגות, משפחה וקהילה ואל תתפשרו על איכות החיים שלכם לבחירת דירה במחיר למשתכן.

צרו קשר איתנו – https://www.tsuott.co.il/.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המשמעות של העסקת מומחה לאיתור נזילות מים
בכל הנוגע לאיתור נזילות מים, לא ניתן להפריז בחשיבות הדיוק והאמינות. כמומחה מוביל בעולם בתחום, ראיתי...
קרא עוד »
אוג 07, 2023
ניקיון מבנים
אין שום ספק כי ניקיון מבנים חייב להתבצע אך ורק על ידי חברת ניקיון מקצועית ואמינה, היות וזוהי הדרך...
קרא עוד »
אוג 17, 2020
קורס נדל"ן – למה משתלם לנו להירשם לקורס
תחום הנדל"ן מאז ומתמיד, משך אליו לא מעט אנשים אשר התעניינו בו מהצד ורצו להיות חלק ממנו, בין אם זה...
קרא עוד »
יונ 13, 2021