רישיון תיווך – חובה לעבודה כחוק בתחום

רישיון תיווך

בשנת 1996 נחקק חוק תיווך במקרקעין אשר קובע כי כל איש מקצוע שרוצה לעבוד בתור מתווך מקצועי צריך להחזיק ברישיון מקצועי, ולצד זאת החוק מגדיר תקנות ברורות שעושות סדר בתחום וקובעות את התנאים בהם צריכים לעבוד אנשי מקצוע שבוחרים לעבוד בתחום הזה.

כדי להוציא רישיון צריך לעבוד קורס מקדים שלרוב אורך 70-80 שעות ומתמקד באופן בלעדי בתיווך מקרקעין. חברות התיווך הגדולות בארץ וגם חלק מהמכללות מעבירות קורסים בתחום התיווך. אם תיקחו קורס כזה, לאחר שתסיימו רק יישאר  לכם להגיש בקשה לקבלת רישיון תיווך כדין.

עוברים מסלול שלם לשינוי קריירה

אם אתם בוחרים להתחיל את הלימודים שלכם בסיוע של חברת תיווך מובילה בארץ, לא רק שתוכלו לקבל את כל ההדרכה הנדרשת על מנת לסיים את הקורס בהצלחה, אלא שגם תוכלו לקבל את הסיוע שצריך גם בהגשת הבקשה לרישיון. כך תוכלו לדעת שלאורך כל הדרך תדעו מה לעשות ואיך לפעול על מנת לעשות את השינוי בקריירה שלכם בצורה חלקה.

עולם התיווך נחשב למעניין וטומן בחובו לא מעט היבטים שדורשים התייחסות. אם אתם רוצים לעסוק בתחום בצורה מקצועית, יהיה כדאי לכם להקפיד לעשות זאת כמו שצריך, כך שתוכלו להפיק את המרב מכל מה שתבחרו לעשות ותוכלו לעמוד ברצון שלכם לשינוי מוצלח בקריירה.

תחום מרתק עם שכר נאה

רוצים להיות מתווכים בתל אביב ולצאת לדרך עם קורס תיווך וגם הוצאה של רישיון תיווך לאחר מכן? אם אתם רוצים להתחיל ללמוד תחום שללא ספק יהיה אטרקטיבי, מרתק ועם שכר נאה, אז עולם התיווך בוודאי עשוי להיות בחירה מצוינת בשבילכם. תוכלו להתחיל לברר פרטים נוספים על התחום כדי להבין עד כמה הוא מתאים לכם.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות לגבי גריל גז ומטבחי חוץ
גרילי גז ומטבחי חוץ חוללו מהפכה בדרך שבה אנו מבשלים ומארחים בחוץ. כמומחה בתחום, חקרתי כל היבט של...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024
פינות אוכל מוזהבות
נראה שהמקום בו אנחנו נמצאים הכי הרבה במהלך החיים שלנו הוא, איך לומר בעדינות, אזור האוכל. האוכל הוא חלק...
קרא עוד »
ינו 01, 2021
מהי משכנתא אופטימלית וכיצד מחשבים אותה?
בישראל וגם ברוב המדינות המתקדמות בעולם, על מנת לרכוש דירה יש לקבל משכנתא. משכנתא היא בעצם סוג של...
קרא עוד »
יול 08, 2017