יתרונות של ניהול ועד בית חיצוני

ועד בית חיצוני

ועדי בית המנוהלים בצורה פרטית, יכולים להיות לעיתים דבר מעיק לכל הצדדים – ראשי וועדים דורשים קיום ישיבות ועד בית פעם בשבוע לפחות, הם רודפים אחרי תשלומים, ולא תמיד מצליחים לבצע את כל מה שנחוץ לבניין. בשנים האחרונות קמו חברות חיצוניות לניהול ועד בית המאפשרות ומבצעות את מגוון התפקידים שמבצע ועד בית ואף יותר. אז מהן היתרונות של ניהול ועד בית חיצוני?

חברת 'הטחנה הירוקה' המתמחה בניהול ועד בית חיצוני, מספרת על היתרונות של ניהול מסוג זה:

קבלת מגוון שירותים – אם בעבר ועד בית פרטי היה דואג לכמה אלמנטים בסיסיים כמו למשל ניקוי חדר מדרגות, הדברה פעם בשנה ופעם בכמה שנים צביעת הלובי, הרי שחברה לניהול ועד בית מקנות מגוון שירותים. השירותים כוללים: אחזקה , שיפוצים, ניהול נכסים, ניהול הבניין וניהול הדירות, שירותי צביעה, הדברה ועוד. באמצעות החברות ניתן לקבל מכלול שלם של שירותים במקום אחד.

סוף לישיבות – מלבד הישיבה הראשונה בה תבחרו את החברה לניהול הבניין שלכם, כאשר המבנה שלכם מנוהל על ידי חברה לניהול ועד בית חיצוני – אין צורך בישיבות בכל שבוע. חברה לניהול הנכס וועד הבית, בודקת את הבניין בכל זמן ומבצעת את כלל התיקונים, החידושים, והשירותים שאתם זקוקים להם.

העלאת ערך הנכס – מחירים של דירות רבות נקבעים לעיתים קרובות על ידי טיפוח ונראות הבניין. כאשר אתם דואגים שהבניין שלכם יהיה נקי, מטופח ויפה, אתם דואגים להעלאת הנכס כמו גם העלאת מחיר הדירה שלכם אותה תוכלו למכור או להשכיר.

חסכון בזמן ובטרחה – אנשים רבים אינם מוצאים את הזמן לבצע את המטלות של ועד הבית. כאשר אנו שוכרים חברה לניהול הבניין, אנחנו לא צריכים לדאוג שמא שכחנו לנקות את חדר המדרגות, לצבוע את הלובי או לפנות את חדר הזבל. החברה דואגת לכלל השירותים שהבניין זקוק להם.

איכות חיים – מעל כל היתרונות שמנינו עומד יתרון מרכזי הכולל איכות חיים טובה יותר. בזכות איכות החיים, הניקיון, הטיפוח והראש השקט שמאפשרת חברה לניהול ועד בית חיצוני, אתם זוכים לאיכות חיים טובה יותר.

חברת 'הטחנה הירוקה' מתמחה בניהול ועדי בית חיצוניים והיא מתמחה בניהול בתים פרטיים, משרדים, בנייני מגורים, ניהול חנויות ומתוך כך גם מאפשרת מגוון שירותים אטרקטיביים ואיכותיים בעיקר באזור ירושלים והסביבה.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 סיבות למה לשכור חברה לניהול נכסים
 אם כבר יש בבעלותכם נכסים והתנסיתם בניהולם אתם כנראה יודעים במה זה כרוך וכמה כאבי ראש צפויים בדרך....
קרא עוד »
ינו 06, 2019
התחדשות עירונית – מה השלבים של פרויקט מהסוג הזה?
ניהול של פרויקט התחדשות עירונית טומן בחובו מורכבות רבה, ועל כן הוא מאלץ את דיירי הבניין או השכונה...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
איך ליצור אווירה אקוסטית מושלמת בחדר שלך עם רמקולים וסאבוופר?
כשזה מגיע להנאה ממוזיקה, סרטים או משחקים, אווירה אקוסטית מושלמת בחדר שלך יכולה לשפר משמעותית את...
קרא עוד »
יול 26, 2023