יתרונות של ניהול ועד בית חיצוני

ועד בית חיצוני

ועדי בית המנוהלים בצורה פרטית, יכולים להיות לעיתים דבר מעיק לכל הצדדים – ראשי וועדים דורשים קיום ישיבות ועד בית פעם בשבוע לפחות, הם רודפים אחרי תשלומים, ולא תמיד מצליחים לבצע את כל מה שנחוץ לבניין. בשנים האחרונות קמו חברות חיצוניות לניהול ועד בית המאפשרות ומבצעות את מגוון התפקידים שמבצע ועד בית ואף יותר. אז מהן היתרונות של ניהול ועד בית חיצוני?

חברת 'הטחנה הירוקה' המתמחה בניהול ועד בית חיצוני, מספרת על היתרונות של ניהול מסוג זה:

קבלת מגוון שירותים – אם בעבר ועד בית פרטי היה דואג לכמה אלמנטים בסיסיים כמו למשל ניקוי חדר מדרגות, הדברה פעם בשנה ופעם בכמה שנים צביעת הלובי, הרי שחברה לניהול ועד בית מקנות מגוון שירותים. השירותים כוללים: אחזקה , שיפוצים, ניהול נכסים, ניהול הבניין וניהול הדירות, שירותי צביעה, הדברה ועוד. באמצעות החברות ניתן לקבל מכלול שלם של שירותים במקום אחד.

סוף לישיבות – מלבד הישיבה הראשונה בה תבחרו את החברה לניהול הבניין שלכם, כאשר המבנה שלכם מנוהל על ידי חברה לניהול ועד בית חיצוני – אין צורך בישיבות בכל שבוע. חברה לניהול הנכס וועד הבית, בודקת את הבניין בכל זמן ומבצעת את כלל התיקונים, החידושים, והשירותים שאתם זקוקים להם.

העלאת ערך הנכס – מחירים של דירות רבות נקבעים לעיתים קרובות על ידי טיפוח ונראות הבניין. כאשר אתם דואגים שהבניין שלכם יהיה נקי, מטופח ויפה, אתם דואגים להעלאת הנכס כמו גם העלאת מחיר הדירה שלכם אותה תוכלו למכור או להשכיר.

חסכון בזמן ובטרחה – אנשים רבים אינם מוצאים את הזמן לבצע את המטלות של ועד הבית. כאשר אנו שוכרים חברה לניהול הבניין, אנחנו לא צריכים לדאוג שמא שכחנו לנקות את חדר המדרגות, לצבוע את הלובי או לפנות את חדר הזבל. החברה דואגת לכלל השירותים שהבניין זקוק להם.

איכות חיים – מעל כל היתרונות שמנינו עומד יתרון מרכזי הכולל איכות חיים טובה יותר. בזכות איכות החיים, הניקיון, הטיפוח והראש השקט שמאפשרת חברה לניהול ועד בית חיצוני, אתם זוכים לאיכות חיים טובה יותר.

חברת 'הטחנה הירוקה' מתמחה בניהול ועדי בית חיצוניים והיא מתמחה בניהול בתים פרטיים, משרדים, בנייני מגורים, ניהול חנויות ומתוך כך גם מאפשרת מגוון שירותים אטרקטיביים ואיכותיים בעיקר באזור ירושלים והסביבה.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דורות עילית עיר חרדית חדשה
מצוקת הדיור בכל הארץ היא מצוקה ממשית. קיים מחסור חמור מאוד בדירות בכל רחבי הארץ ומסיבה זו אנחנו...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
**הסודות שמאחורי האור: מה רוב האנשים לא יודעים על מוצרי תאורה**
תאורה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, אבל כמה אנחנו באמת יודעים עליה? הנה כמה עובדות...
קרא עוד »
יונ 06, 2024
כיצד לבחור חברת אחזקת מבנים המתאימה לצרכים שלך
חברת אחזקת מבנים אחראית על תחזוקה, תיקון ותחזוקה כללית של מבנים ומערכותיהם. השירותים שלהם כוללים...
קרא עוד »
יול 04, 2023