כיצד מעצבים את חדר האמבטיה?

אחד הדרכים ליהנות מאיכות חיים בחלל הבית, היא באמצעות חדר אמבטיה נקי נעים ומעוצב. חדר האמבטיה שלנו הוא המקום שבו אנו מעוררים את גופינו בבוקר ומרגיעים אותו בערב, ולכן עליו להיות כזה שפשוט נאהב להיות בו!

אחת הדרכים להפוך חלל אמבטיה לכיפי היא באמצעות עיצוב חדר האמבטיה בצורה יפה, אך גם שימושית. אז כיצד מעצבים חלל זה בצורה טובה? כמה טיפים בהמשך.

בחירת צבע וקונספט לחלל – כדי לעצב את החלל בצורה טובה, חשוב בראשית להחליט מהו הקונספט שילווה את החדר. החליטו האם אתם רוצים לעצב את החדר בעיצוב מודרני ונקי (מה שמעוצב בדרך כלל תוך שימוש בצבעים לבנים, או שחורים ואפילו אדומים!  או שאולי תרצו שחדר האמבטיה שלכם יעוצב בסגנון וינטג' (סגנון בו הברזים הינם במראה עתיק כמו גם האמבטיה וארונות האמבטיה).

בנוסף ישנה אפשרות לעצב את החלל בצבעוניות ובסגנון ים תיכוני (מה שמאופיין בגווני תכולים, עיטורי פסיפס ואף ארונות אמבטיה עשויי עץ במראה עתיק).

חפצים באמבטיה – אל תגזימו באבזור האמבטיה ובשימת חפצים מיותרים בחלל החדר, וזאת משום שאמבטיה חייבת להיות פרקטית, יעילה בעלת מראה נקי. הכניסו חפצים יעילים כמו סבונייה, דיספנסרים לסבון נוזלי, מדפים למגבות, מתלים וכל מה ששימושי עבורכם. הקפידו כי החפצים יתאמו את הקונספט שמלווה את האמבטיה שלכם.

ארונות אמבטיהארונות אמבטיה הם חלק בלתי נפרד מעיצוב החדר, וזאת משום שהם דומיננטיים מאד בעיצוב. שימו לב כי אתם בוחרים את הארונות כך שהם יהיו פרקטיים, שיכילו את כלל החפצים שלכם, ויהיו כאלה שהם איכותיים ועמידים מפני לחות ומים.

אווירה – הקנו לאמבטיה שלכם אווירה כיפית עם מוטיבים מעולם הניקיון. אספו צדפים, סבונים מיוחדים, מגבות ידיים קטנות ומעוצבות ושאר אלמנטים שיהפכו את האמבטיה שלכם למקום כיפי שננעים לשהות בו.

זכרו כי חדר האמבטיה שלכם הוא המקום הראשון שאתם נכנסים אליו בבוקר, והוא כזה שחייב להכיל בו את כלל המוצרים ששומרים על בריאותכם ועל ניקיונכם.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של ניהול ועד בית חיצוני
ועדי בית המנוהלים בצורה פרטית, יכולים להיות לעיתים דבר מעיק לכל הצדדים - ראשי וועדים דורשים קיום...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016
טיפים פנימיים לבחירת הכיסאות והריהוט המשרדי הנכונים
בחירת כיסאות וריהוט משרדי כוללת יותר מאשר בחירת חלקים שנראים נחמדים; מדובר ביצירת סביבה המטפחת...
קרא עוד »
מאי 01, 2024
תכנון בית פרטי
המעבר לבית פרטי מלווה בהתרגשות גדולה לצד חששות כבדים. תכנון הבית שלנו החל משלביו הראשוניים אמנם...
קרא עוד »
מאי 20, 2021