ארונות אמבטיה עומדים – איך לארגן את האמבטיה?

ארונות אמבטיה עומדים

חדר האמבטיה נועד לשימוש רב ויש צורך לעצבו היטב. בכל אחד ניתן למצוא גם ארונות שנועדו לאחסון פריטים שונים לרחצה, לגילוח, לבישום ולמטרות אישיות אחרות. ארונות אמבטיה עומדים פופולאריים מאוד בגלל היתרונות שהם מביאים איתם. בראש וראשונה, מדובר על ארונות יציבים אשר הינם בעלי משטח גדול מאוד ועם שטחי אחסון רבים. אלו הם רחבים יותר מאשר ארונות תלויים. עם זאת יש לתכנן היטב את עיצובם או את הבחירה בהם כדי לנצל עד למקסימום את השטח הקיים מבלי לצופף אותו.

תכולת האמבטיה

חדרי אמבטיה מגיעים בגדלים שונים. את הגדולים בעלי השטח הרב ביותר קל יותר לעצב. במקרים כאלו, תהיה אמבטיה או ג'קוזי ובנוסף, גם מקלחון. בנוסף, אסלות וכמובן, ארונות לאחסון. מעל הארונות יהיה משטח שיש עם כיור ועל הקיר מראה. זהו מצב קלאסי אשר רבים מעדיפים. במקרים בהם השטח קטן יותר ניתן לוותר על אמבטיה, אסלה וכדומה אבל לא ניתן לוותר על הארונות. מה שעושים במקרה הזה הוא לבחור בקטנים יותר בהם יש מקום לכל
האביזרים לאמבטיה והפריטים הנחוצים ביותר.

עיצוב

עיצוב אמבטיה נעשה על ידי ארכיטקט כחלק בלתי נפרד מכל התוכנית של הבית עצמו.
במסגרתו ניתן למצוא ארונות עומדים מגוונים המגיעים בעיצובים שונים. יש בקווים נקיים ואחרים עם עיטורים ודוגמאות. ניתן לבחור במבחר צבעים אשר רובם הינם בהירים ומשתלבים היטב בקו העיצוב הנקי של החלל באמבטיה. יש מעץ ומחומרים אחרים, עם דלת אחת או יותר ומגירות , עם פרזול מעולה לפתיחת וסגירת הדלתות, לפתיחת ידיות ועוד. מומלץ לבחור בארון המשווק על ידי חברה בעלת מוניטין. המבחר שברשותה מוסיף רבות ומסייע לבחירת הארון על פי שיקוליו השונים.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לכתיבת חוזה שכירות – כל הסיבות לפנות אליו לפני השכרת הבית שלכם
השכרת הנכס שלך יכולה להיות משתלמת, אבל זה מגיע גם עם אחריות משפטית וסיכונים פוטנציאליים. כדי להבטיח...
קרא עוד »
יול 31, 2023
גילוי הסודות: 3-8 תובנות חיוניות על עולם ההדפסה התלת מימדית
כסמכות מובילה בתחום ההדפסה התלת מימדית, זו הזכות שלי להדריך אותך דרך השטיח המורכב של הטכנולוגיה...
קרא עוד »
אוק 15, 2023
ייצור דלתות פנים – דברים שחשוב לדעת!
דלתות הן חלק מהבית דלתות פנים הן חלק אינטגרלי מהבית שלכם. ייצור דלתות פנים הוא מלאכה למקצוענים בלבד,...
קרא עוד »
ינו 01, 2020