7 סיבות למה לשכור חברה לניהול נכסים

בדיקת מבנים

 אם כבר יש בבעלותכם נכסים והתנסיתם בניהולם אתם כנראה יודעים במה זה כרוך וכמה כאבי ראש צפויים בדרך. צוות ניהול נכסים מעולה מאפשר לבעלי הבניין לישון טוב בלילה בלי הטרחה של דאגה לתיקון צנרת בשתיים לפנות בוקר, למשל.. יש הרבה יתרונות בהשכרת שירותיה של חברה לניהול נכסים מקצועית; השתדלנו להיות תמציתיים ולרכז לכם כאן את הטופ 7 שלנו:

It's all about the money
חברה אמינה לניהול נכסים תעניק לכם את השירותים המעולים ביותר, במחירים הטובים ביותר; חברה כזו תספק לכם את אנשי השירות המיומנים היטב בשמירה על אחזקת וביטחון הבניין. תפקידו החשוב של צוות תחזוקת הבניין הוא פיקוח על הבדיקות השגרתיות. עליו להיות מיומן בזיהוי תקלות לפני שהן הופכות לבעיות משמעותיות, כך האיזון בבניין נשמר – דיירי הבניין מרוצים והוצאות תיקוני החירום מצטמצמות משמעותית. כולם מרווחים!

הנאים השכנים בעיניך?
דיירי הבניין שומרים על זרם ההכנסות; חברת ניהול נכסים מקצועית תסנן עבורכם את הדיירים הפוטנציאליים המבקשים להתגורר או לעבוד בבניין; היא תדע להדליק נורות אדומות במקרי הצורך, במיוחד מבחינת אתיקת התשלומים לאחזקת הבניין, המאפשרים את הטיפול השוטף בו.

חוסכים לך הוצאות עורך דין
חברת ניהול נכסים מפקחת על תשלומי שכר הדירה של הדיירים כשיטה לעזור לבעלי הבניין לשפר את הכנסותיהם ולמנוע סיבוכים של סוגיות מורכבות עם דיירים שאינם משלמים את שכר הדירה שלהם, שמפגרים בתשלומים או שאין ביכולתם לשלם אותו. חברת ניהול נכסים חיצונית בעלת ידע מקצועי רב ואנשיה בקיאים בחוקים ובזכויות הן של בעל הנכס והן של הדיירים כמו גם בתהליכי פינוי ובטיחות. נושאים משפטיים אפשריים אחרים כוללים:

> התמודדות עם דיירים שאינם מתנהגים בהתאם לחוקי האתיקה.
> חשיפת הונאות כלכליות או משפטיות.
> הודעות פינוי.
> רישיונות והיתרי בנייה.
> שמירה על תפוסה מלאה של הבניין.

> חברת ניהול נכסים בעלת ניסיון של שנים רבות מבינה את החשיבות של תפוסה מלאה של דיירים בבניין. מנהלי החברה מציעים לבעלי הבניין גישה אסטרטגית מוכחת של שיווק, על מנת לאכלס את הבניין בדיירים איכותיים באופן שוטף.

100 ביחסי אנוש
אם אתם חושבים שקשה למצוא בעלי דירה טובים, עוד יותר קשה למצוא דיירים שישמרו על הנכס כאילו היה שלהם, יטפחו אותו ויחזירו אותו לבעליו כפי שהתקבל אצלם; לכן בעלי נכסים מעדיפים דיירים קבועים שלא יתחלפו פעם בשנה. השיטה הטובה ביותר בשביל לשמור על תפוסה מלאה בנכס היא שמירה על שביעות רצונם של הדיירים הקיימים. מנהל בניין מקצועי מחפש שיטות לשפר את חוויית הדיירים, מה שעשוי להגביר את האינטרס שלהם לשלם בזמן את שכר הדירה ולהמשיך להתגורר בבניין הספציפי הזה. שמירה על ביטחון הדיירים, יצירת סביבה נעימה בבניין, ובניית קשרים הן רק חלק מעבודתו החשובה של מנהל הנכס, ישנן עוד שיטות רבות בהן נוקט צוות חברת ניהול נכסים להגדלת שביעות רצונם של הדיירים בכדי להימנע ממצב של תחלופה גבוהה ותכופה של דיירים.

גזברות שלום
תהליך איסוף שכר הדירה צריך להתבצע בצורה מסודרת ויעילה על מנת להבטיח הצלחה כלכלית לבעלי הנכס ומנהליו. הצוות המקצועי שמעמידה לרשותכם חברה לניהול נכסים, נוטל על עצמו את האחריות להקמת ואכיפת הנחיות תשלום קפדניות. כלומר, לא עוד בזבוז זמן מיותר על מרדף אחר כספי הדיירים; בין אם מדובר בשכר דירה או ועד בית – לוודא כי הדיירים עומדים בתשלומים זו לא משימה פשוטה, בטח ובטח לא לאדם עסוק כמו בעל נכס.

חופשי ומאושר
יש אנשים שמשקיעים בתחום הנדל"ן כאמצעי למימון פרישה פעילה. עם צוות ניהול נכסים מכובד, יש מי ששומר על הבניין שלכם בזמן שאתם נהנים מחיי הפרישה שלכם, זמן איכות עם המשפחה, פיתוח תחביבים ותחומי עניין ועוד הרבה פעילויות אחרות מבלי לחשוש ולהטריד את הראש במחשבות מכבידות.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול סיכונים פיננסיים – מה זה אומר?
כאשר מדובר על ניהול סיכונים פיננסיים, מדובר למעשה על תהליך שמטרתו ליצור תשתית אשר תוכל להגן על החברה...
קרא עוד »
דצמ 30, 2017
מה צריך לדעת לפני שבוחרים שמאי מקרקעין בצפון?
שמאי מקרקעין בצפון הוא מקצוע שנוצר על מנת לסייע לאנשים למצוא את ערך הנכס שלהם. השמאי הוא מומחה שיודע...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022
כמה באמת עולה להשכיר משרד?
השכרת נכס זו הוצאה. ולרוב כאשר השכרת הנכס הינה עבור צורך מסחרי העלות תהיה גבוהה. יותר. אך כמובן שיש...
קרא עוד »
יול 02, 2020