שעון שבת ללוח חשמל – האם זה בטוח?

מחפשים לקנות שעון שבת? מתלבטים האם זה בטוח?

יהודים רבים בארץ ובעולם המקפידים על קבלת שבת (השבת) נמנעים מלהשתמש במכשירים חשמליים בשבת, למעט הנאה פסיבית ממכשירים שהוקמו לפני שבת לכן המציאו בעבורם- שעון שבת ללוח חשמל – המצאה גאונית ומדהימה. שעון שבת דיגיטלי הוא מושלם בעבור המשפחה שומרת השבת. הוא יחסוך לכם בכסף ובכאב ראש כך שתוכלו להינות מכל העולמות. 

שעוני שבת- הבחירה של הציבור שומר השבת בישראל ובכל העולם.

אצלנו תוכלו למצוא מבחר שעוני שבת אנלוגיים ודיגיטליים וכמובן שגם טיימירים ללוחות חשמל ומכונות והכל במחירים אטרקטיביים. יש לנו במלאי את כל החידושים הטכנולוגים, במלאי שלנו תמצאו שעון פיקוד דיגיטלי, שעון שבת דיגיטלי שבועי או יומי.

בזכות התקדמות הטכנולוגיה,  שעוני שבת הפכו לפתרון מדהים עבור שומרי שבת בארץ ובעולם והפתרון מאפשר לתכנן מראש את זמני ההפעלה של מכשירי החשמל ובכך להימנע מחילול השבת הקדושה, וגם מנפלאות הטכנולוגיה גם בשבת. 

כידוע לכולם, מותר לחבר טיימר למתג אור ביום שישי אחר הצהריים כך שהאור יכבה בשעות הלילה המאוחרות כשאנשים רוצים לישון, ויידלק שוב למחרת כשאנשים ערים. זה פתרון שמתאים ללוח חשמל בצורה מושלמת. ההתקנה מתבצעת בסמוך ללוח החשמל שלכם ומאושרת לשימוש בצורה זו על ידי הרבנים ועל ידי החשמלאיים כאחד. 

קיימים סוגים של שעוני שבת, נוכל לסייע לכם להתאים אליכם את השעון, לפי הצרכים שלכם ולפי בקשתכם האישית. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת למען שבת כשרה ופתרונות נוחים למאה ה- 21. 

מתי משתמשים בשעוני השבת בלוח החשמל?

כיום שעוני השבת משמשים בדרך כלל כדי לנהל האורות בבתים פרטיים, ולמטרות שונות במתקנים ציבוריים כגון בתי חולים ומלונות. הם מתאימים לדירות מודרניות בבנייה חדשנית וכן לדירות ישנות יותר. הכל מותאם אליכם ולדירה שלכם למען נוחות מקסימלית לצד שמירת המצווה החשובה של שמירת השבת בצורה מלאה ושלמה. האורות של ביתכם ידלקו בהתאם לתכנון המוקדם מראש.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או הבהרה, בחיוך ובשמחה. ייעוץ ללא התחיבות.
בקרו באתר של תפוז חשמל כדי להתרשם ממבחר מוצרי חשמל:
http://www.tapuz.net/

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי ספות
ניקוי ספות הוא משימה נפוצה מאוד שחייבים לבצע. אולם עבור רבים מאתנו זו לא ממש משימה פשוטה וקלה.  במשך...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
אינטרקום לבית פרטי – איך מתקינים אינטרקום בצורה פשוטה ונכונה
אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של אינטרקומים אשר ניתן להתקין במבנים פרטיים ועסקיים. אנחנו יכולים...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
איך תדעו שלקחתם חברת ניקיון איכותית?
משרדים ובתי עסקים רבים כיום בוחרים להסתייע בשירותיהן של חברות ניקיון מקצועיות אשר מאפשרות לחסוך לא...
קרא עוד »
אוג 08, 2020