מיגון חלונות

Windows

כל מי שמתגורר בעוטף עזה או יהודה ושומרון בהם מתקיימת לחימה לאורך זמן רב, יודע מהי חשיבות מיגון הבית שלהם. ישנן מיגונים שונים ולכולם יש יעוד. כל משפחה שיש לה ילדים מחפשת דרכים להקל עליהם את החיים, שקשים גם לאנשים מבוגרים. מיגון חלונות נדרש בבתים אליהם משוגרים טילים, גראדים, בלוני תבערה ועפיפונים. בכל בית באזור עזה יש מקלט או ממ"ד בתוך הבית. על מנת להבטיח שקליע שפוגע בחלונות הבית לא יהווה סכנה ליושביו צריך לעשות מיגון חלונות.

מיגון חלונות בישובים שקרובים לעימותים צבאיים – פעולה מצילה חיים

לפני התקופה של לחימה באזור וסכנה ליישובים היו בונים ומשפצים בתים ללא התקנת מיגון כלשהו. מאז הלחימה היא על בסיס יום יומי לא לוקחים התושבים וכוחות הביטחון שום סיכון וכל תכנית בנייה/שיפוץ המוגשת לרשויות חייבת בנספח בו יפורט איזה מיגון יותקן בבית. בשנים האחרונות לאור איומים של החיזבאללה והחמאס שיש בידם נשק שיכול להגיע עד למרכז הארץ ולכל מקום אחר במדינת ישראל יש המלצה של פיקוח העורף על בניית חדרי ממ"ד גם במבנים שאינם ממש על קו הגבול. למרות המרחק מהגבולות עשים מיגון לחלונות אמצעי נוסף להגנה על בני הבית. הממ"ד נותן ביטחון לדיירי הבית שהוא יגן עליהם בעת שיגור טילים סאקדים וגראדים ומיגון חלונות מביא עוד ממד של ביטחון ושקט נפשי, בעיקר לילדים שמן הסתם פוחדים כל פעם שיש הכרזה על צבע אדום. בנוסף, מיגון חלונות נעשה גם בעמדות התצפית שמוצבות לאורך הגבול. חלונות אלו ימנעו אסונות ופגיעות בחיילים שיושבים בתצפית ומבצעים את עבודתם הביטחונית.

חברות מיגון חלונות מקצועיות

הדרישה של פיקוד העורך וכוחות הביטחון למיגון חלונות הגדילה את הענף. בעלי מקצוע רבים הצטרפו למעגל נותניי שירות בתחום. ריבוי בעלי המקצוע מאפשר לעשות סקר שווקים כדי לבחון ההצעות שניתן להשוות ביניהן ובסוף להחליט על בעל המקצוע הטוב, המקצועי והמהימן ביותר שעומד בכל התנאים ובכלל זה התקציב העומד לרשות הלקוח. בעת המשא ומתן עם בעל המקצוע הנבחר עליו להציג בפני הלקוח אישורים מהמוסדות השונים ובכלל זה מכון התקנים המאשר שלחומרים, מהם מבצע בעל המקצוע מיגון חלונות, יש תו תקן.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דורות עילית עיר חרדית חדשה
מצוקת הדיור בכל הארץ היא מצוקה ממשית. קיים מחסור חמור מאוד בדירות בכל רחבי הארץ ומסיבה זו אנחנו...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
דוז פואה: על יחסי ישראל-יוון במסגרת תחרות האירוויזיון
כמו עוד הרבה שכנות טובות, גם יוון וישראל נפגשות להשלמת פערים מדי פעם. לרוב, פגישותיהן מותנות ביוזמה...
קרא עוד »
מאי 20, 2021
השקעות נדל"ן בחו"ל – מה חשוב לדעת בנושא
השקעה בנדל"ן בחו"ל יכולה להיות אופציה אטרקטיבית לפיזור תיק ההשקעות שלך ופוטנציאל להרוויח הכנסה...
קרא עוד »
ינו 23, 2024