מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

מה בית העסק שלכם צריך כדי לשגשג בימינו? הדבר הראשון הוא כמובן תכנית עסקית. הדבר השני הוא עיניים בגב, או כמו שאומרים בשפה המקצועית "מודיעין עסקי". שירות זה יבדוק את רמת הבטיחות והשרידות האפשרית של העסק שלכם, בין אם הוא פועל במקום פיזי ובין אם זהו עסק אינטרנטי. החברה תצביע על כל האיומים שאופפים את העסק שלכם: מתחרים פוטנציאליים, רשויות מקומיות ואזוריות על נהלי הרגולציה שהן קובעות בתחום העיסוק שלכם, פורצי מחשבים ואינטרנט, ומתחרי רשת שעשויים לאיים על הרווחיות שלכם במכירת המוצרים המקוונת בה התמדתם עד כה.

זיהוי מתחרים פוטנציאליים בחוץ וברשת

שירות מודיעין עסקי יסקור את האזור בו אתם פועלים במטרה למצוא מתחרים אזוריים שייעודם הוא להתחרות בכם. בשירת זה משתמש עיקר הקהל שהעסקים שלו הם פיזיים: שיעורים פרטיים, מכבסה, הוראת מוזיקה וכד'. מתחרי רשת הם סיפור שונה לחלוטין. כשמחפשים אותם מתמקדים בתכולה שאתם מוכרים ומשווקים ולא באזור בו תחנת המחשב שלכם נמצאת. מתמקדים בקהלי יעד להם שיווקתם את התכולה עד כה ומאפיינים אותם בגיל, מגדר, מקום מגורים וכד'. אם ישנו ספק נוסף שמתחיל להשתלט על סוג הקהל הזה, הוא מבחינתכם מתחרה והוא ידווח לכם על מנת שתוכלו להיערך בשיווק העתידי בצורה טובה יותר מאשר עכשיו. תחום נוסף בו עוסק שירות מודיעין עסקי הוא איתור פצחני רשת ומניעת פריצות עתידיות על ידי הידוק מערך האנטיווירוס, המאלוור והספייוואר, כדי שתחנות העבודה שלכם יהיו 100% מוגנות.

זיהוי נהלים עוינים מצד הרשויות

מועצות אזוריות ומקומיות עשויות להערים עליכם קשיים במקרה שהעסק שלכם מזהם, מייצר חומרים התורמים לזיהום ומסכנים את הסביבה וכד'. במידה והפקידים באותן מועצות יתחילו לתרגם את החקיקה שלהם לכזו שמיועדת לאכיפה, חברת מודיעין עסקי תדע על זה לפני כולם וכמובן תעדכן אתכם כדי שתוכלו להיערך. כאשר העסק שלכם פיזי ואחראי לייצור תכולות מסוגים אלו, מאד חשוב לעקוב אחר הדעה של קובעי המדיניות ברשויות באותו נושא ולהישאר מעודכנים כדי לא להיות מופתעים. בדיוק לשם כך חברת מודיעין עסק תדאג שתישארו מחוברים למציאות בכל יום עבודה.

ביסוס כל התגליות על ראיות מוצקות

חברת מודיעין עסקי מגבה את הממצאים שלה בכל סוגי הראיות, צילומי מסך, תמונות, וידאו, הקלטות אודיו וכל אלמנט אחר שעשוי לשמש כראיה משפטית נגד הגורם שמנסה לפגוע בעסק שלכם. ראיות אלו יאיינו את יכולתו של החשוד לתבוע אתכם לדיבה ואתם תוכלו לפעול נגדו על מנת לשמור על העסק שלכם לעוד כמה שנים טובות קדימה ושהפגיעה שלו בכם לא תהיה יותר מאשר מכה קלה בכנף. התגליות שאנו נשלח יהיו אמיתיות מהשטח, וניתנות לאימות פשוט מול המתועדים. חברת מודיעין עסקי תעמוד מולכם בקשר על מנת לשתף אתכם בצביר ראיות זה לעתיד לבוא.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים מודרניים – כיצד מעצבים מטבח בימינו
כשאנחנו ניגשים לעצב מטבח לבית חדש או בית קיים שעבר שיפוץ, עומדת בפנינו האופציה לבחור באחד מהעיצובים...
קרא עוד »
אוג 18, 2018
כך תנצלו את חלל חדר האמבטיה נכון
החלטתם לעשות שינוי בחדר הרחצה ואתם תוהים איך לעשות זאת? מתלבטים ולא לגמרי בטוחים? אם כך, כדאי שתדעו...
קרא עוד »
נוב 12, 2019
איפה אפשר למצוא מידע על פרוייקטים חדשים בשדרות?
שדרות, השוכנת בדרום הארץ, היא עיר תוססת הידועה בחוסנה ובמגוון התרבותי שלה. אם אתם מעוניינים למצוא...
קרא עוד »
ספט 08, 2023