חלונות הדף

חלונות הדף

חלונות מסוג זה נדרשים להתקנה ביישובי קו עימות ובמקומות בהם אירועי פריצה אלימה מתהווים כבשגרה ועלולים להסב נזקים למבנה. חלונות הדף הניחנים בעוצמת בלימה הן של לחץ והן של הדף מאפשרים התנהלות ללא הפרעות, מה שמבטיח את שרידוּת המבנה למשך זמן ארוך גם אם במהלכו התרחשו אירועים מאיימים כמו הפצצות ופריצות. חשוב להבין כי ישנו הבדל בין לחץ, המתבטא בפגיעה ישירה לבין הדף, המתבטא בריקושטים של פגיעה במקום סמוך לכם. חלונות הדף בולמים את 2 סוגי הזעזועים ומאפשרים שגרת חיים רגילה במרחב הפנימי שלכם.

נתוני בסיס של חלונות הדף תקניים

חלונות הדף שנבדקו ונמצאו תקינים במבחני תקן אמריקאים לחלונות הדף, GSA ts01-2003 עם רמת מיגון גבוהה ביותר מסוג GSA Level 1. עוצמת הלחץ שחלונות אלה סופגים היא עד 70 PSI ועוצמת ההדף 320 PSI*MSEC. חלונות אלו מאפשרים לכם למעשה להימנע מלחוות אירועי הדף או לחץ המתרחשים בקרבתכם ולהשתית במבנה שלכם שגרת חיים רגילה, ללא חשיפה לסיכונים אלה.

החלונות ניתנים להסדרה בכל סגנונות הפתיחה

ניתן ליישם מיגון חלונות הדף על חלונות פתיחה, קיפ, דריי קיפ וחלונות הזזה וליהנות מעוצמה שקולה של מיגון בכל אלו. בכך, ניתן להיוותר עם סגנון הפתיחה המועדף עליכם, לא להתפשר על סגנון אחר וגם ליהנות מהמיגון הנדרש כמי שזקוקים לו במקום מגוריהם, עבודתם או בכל מקום אחר.

ניתן להטמיע בסוגים שונים של קירות

חלונות הדף ניתנים להטמעה בקירות בטון או בלוקים. ניתן לצייד את החלונות בשכבות בד למניעת זעזוע או שבר בקיר בשעת התהוות אירוע לחץ או הדף, מה שיקטין את הפער בין מיגון החלונות למיגון המופחת של הקירות ויאפשר להם להישמר שלמים יחד עם החלונות.

גיבוש עיצוב החלונות על ידי מומחים

ניתן לפנות למומחים של חברת ג.ג ולגבש עיצוב חלונות המתאים למבנה שלכם, לבחור את סוג המפתח הרצוי, הזזה, פתיחה, קיפ או דריי קיפ, וליהנות מחלון מוגן ונוח לשימור, עם פתח אוויר מוגדל במיוחד המאפשר חשיפה רבה לאור השמש. חלונות ברמה כזו מאפשרים לכם להתנהל בקלות במבנה, ליהנות מהשהות בו ולדעת שברגע האמת הוא יהיה מוגן מפני נזקי לחץ והדף לסוגיהם.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתנהל עם צ'קים
כאשר מתנהלים עם צ'קים יש שני כללים בסיסיים וחשובים שצריך לשים אליהם לב. ראשית כל, תבדקו שאתם לא מקבלים...
קרא עוד »
אפר 27, 2021
להשקיע בבורסה או בנדל"ן?
אחת השאלות שאנשים רבים שואלים את עצמם היא, היכן מומלץ להם להשקיע את כספם, האם בבורסה, במניות או...
קרא עוד »
ספט 14, 2017
אישור לכיבוי אש
מבנים שונים אמורים להיבנות מתוך  התחשבות בבעיות בטיחות. אחת  מהבעיות החמורות ביותר היא הסכנה...
קרא עוד »
מאי 10, 2018