חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי הוא תשתית שרבים רואים בה הכרחית להתגברות על איתני מזג האוויר הישראלי בעונות הקיצון. בישראל, מדינה שבשנים האחרונות מאופיינת בחורף קר במיוחד, מגיעים האזרחים למצב בו הפעלת מפזר חום או תנור חשמלי לא מספיקים לחימום כל המרחב במבנה, בעוד שהתשלום על התשתיות הללו גבוה, מתבטא בחשבונות חשמל יקרים. פתרון כמו חימום תת רצפתי מביא לחימום של כל המרחב ועל כן מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להתנהל בחורף בנעימות.

התקנת התשתית

התקנת תשתית חימום תת רצפתי נעשית בהתאם למבנה הבית. בנקודות מרכזיות בו יונחו צמתים של צינורות הולכה מהם יפוזר חום באמצעות צינורות. החום מגיע לכל רצפת המבנה ומאפשר דריכה ברמת העוצמה של שטיח, רצפה מנוטרלת מקור. ההתקנה נעשית באמצעות פתיחת המרצפות והעמדת התשתיות הנדרשות מתחת למשטח, כולל ביצוע חיבורי חשמל לתעלות החשמל של המבנה.

שליטה קלה ופשוטה בהפעלת התשתית

התשתית מבוססת על הפעלה קלה ביותר. מערך חימום תת רצפתי מציע מגוון רחב של עוצמות חום שנקבעות בידי בורר מצבים. אתם נהנים ממשטח דריכה חם, נעים ומענג במיוחד. הבית שלכם זקוק למשטח חימום שכזה כדי לצלוח את עונות החורף הקרות של מדינת ישראל. אם יש לכם בית קבע, תשתית זו תוסיף המון לערכו הכלכלי ותתרום לכם ולדיירים שלכם תרומה מכרעת בהתנהלות במבנה.

מערך החימום מבוסס על תקני בטיחות

כמובן שלא ישווקו מערכות חימום תת רצפתיות ללא תקנים. בשונה מכוונון החום בברזי האמבטיה, כאן ישנו מקדם בטיחות שמונע מכם להגביר את חום הריצוף לרמה שאתם עלולים לקבל כוויות או להיפגע מהחום בדרך אחרת. מערת חימום תת רצפתי מבוסס על תקני בטיחות אשר ימנעו את הטרגדיה. כמו כן, המערך מעוגן בתשתיות מיגון נגד התחשמלות וקיצור המבנה, ועל כן תוספת תשתית חשמל זו הנה בטוחה ביותר ומספקת לכם את כל הסיבות להסיר דאגה מלבכם בנושא תקלות חשמליות.

כך תתחילו להגשים את החלום

יש לפנות לחברת התקנת מערך חימום תת רצפתי אשר תציע לכם פתרונות חימום מגוונים ותייעץ מה הכי מתאים לבית שלכם או למבנה שלכם בהתאם למיפוי שלו. לאחר יישום אפיון זה ניתן יהיה להפוך את התכנון המגובש להתקנה ברת קיימא ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לחמם את הרצפה.

הדרכות בסיום ההתקנה ומעתה – הרצפה שלכם תהיה מוכנה לחורף

בסיום ההתקנה יוסבר על בורר המצבים המפעיל את המערכת, ועל הפונקציות השונות שלו, הגברת עוצמת החום ועוצמת ההנעה שלו. בשונה ממזגנים ומאמצעי קירור וחימום חיצוניים המערכת אינה דורשת תחזוקה שוטפת. היא מהווה התקנה חד פעמית בגדר שגר ושכחץ. כמובן שאחריות מסופקת על המערכת ולכן ניתן לפנות בתקופתה לחברה המתקינה לקבלת תמיכה, עזרה וסיוע בפתרון בעיות או שאילת שאלות על המערכת.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחסן פנל מבודד
פתרונות אחסון יעילים וחסכוניים ממלאים תפקיד חיוני בהבטחת תפעול חלק ומקסום רווחיות של כל עסק ובית...
קרא עוד »
יונ 18, 2023
הלוואות לחברות ללא קשיים מיותרים
במידה ואתם בעלים של חברה ותהיו מעוניינים לקבל הלוואה רחבת היקף, דעו לכם כי אין מדובר בעניין מורכב כלל...
קרא עוד »
מרץ 21, 2018
מיתוג נדל"ן
בתחום תחרותי כמו נדל"ן כל הנושא של מיתוג ותדמית של העסק תופסת חלק משמעותי אף יותר. תהליך המיתוג של...
קרא עוד »
ינו 17, 2022