השקעות נדל"ן באנגליה – 5 דברים שאתם חייבים לדעת

השקעות נדל"ן באנגליה

חושבים להשקיע בנדל"ן בחו"ל ואינכם יודעים מה הכי כדאי? אם הגעתם לכאן, אתם כנראה כבר בכיוון הנכון, משום שאנגליה היא אחד היעדים הרותחים למשקיעי נדל"ן מכל העולם, ומסיבות שאין להן תקדים היסטורי. אז במה מדובר? הנה 5 דברים שאתם חייבים לדעת על השקעות נדל"ן באנגליה.

1. הפאונד בשפל היסטורי

בשל אירועי הברקזיט שאיש עדיין אינו יודע אם, מתי ואיך הוא יתקיים – גובהו של המטבע המקומי, הפאונד, עומד על שפל חסר תקדים. מבחינתה של אנגליה ישנם הרבה מאד נושאים כלכליים שאינם ברורים נכון לעכשיו, ולכן העדר היציבות והידע בנוגע לעתיד הם שהביאו את המטבע לשפל נמוך כל כך. עברונו, אזרחי העולם שמחוץ לאנגליה, מדובר למעשה בחדשות טובות, כיוון שנדל"ן הוא נכס בר קיימא שלא יתמוסס מעצמו (בשונה מהשקעות פיננסיות אחרות) ולכן בכל תרחיש שהוא יהיה מדובר ככל הנראה ברווח משמעותי.

2. שיטת המיסוי

אנגליה היא המדינה בה שיעור המס על נדל"ן הוא הנמוך ביותר בקרב פורום ה- 20G, והוא עומד על 18% בלבד. מבחינה היסטורית ובדומה לשער הפאונד, מדובר בשילוב מאפיינים נדיר ולמעשה חסר תקדים, שפשוט אסור לפספס.

3. התוכנית לפיתוח צפון אנגליה

בשנים האחרונות הכריזה ממשלת אנגליה על תוכנית לפיתוח הצפון והשקעה של מאות מילוני פאונד באזור, בהם בין היתר השקעות בתחום החינוך, הרפואה, התעשייה ועוד ועוד. התוכנית  למעשה כבר יצאה לדרך, ולכן צפויה עלייה ברורה וחדה במחירי הנדל"ן באזור הודות לתוכנית החדשה.

4. ההשקעה נעשית בצורה נוחה

בזכות חברות ישראליות המקשרות בינכם ובין הגופים הרלוונטיים באנגליה, כל התהליך נעשה בצורה פשוטה וקלה – ללא דאגה להליכי הרישום והמיסוי השונים, ובהם לבסוף הכסף ייכנס לחשבון הבנק הישראלי שלכם באופן ישיר.

5. זה קל ובטוח מתמיד

עד לאחרונה היה מקובל להגיד על השקעות נדל"ן בחו"ל או באנגליה בפרט, כי הן אינן בטוחות וכי קשה לעקוב אחר המתרחש במקום רחוק כל כך. אך כיום בזכות ריבוי אמצעי התקשורת וריבוי הטיסות היומיות לאנגליה, מדובר במרחק קטן מאי פעם, שלמעשה מקטין מאד את הסיכונים, וכל עוד מדובר בחברה אמינה ובעלת מוניטין, כל שעליכם לעשות הוא להתחיל להתרגל לתשואות מפתיעות.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת האניגמה: תובנות נסתרות לגבי קנייה והשקעה בביטקוין
בעולם הפיננסים הדיגיטליים, ביטקוין התגלה כסוג נכסים טרנספורמטיבי, שכבש משקיעים, סוחרים וחובבים...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
מי הוא רשם הקבלנים?
כדי למנוע מצב של הפקרות בענף הקבלנות והבנייה קיים גוף רשמי שנקרא בשם רשם הקבלנים. מדובר על גוף ממשלתי...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
בדק בית לדירה חדשה מקבלן – למה חשוב לבדוק בנכס חדש?
שירות בדק בית לדירה חדשה מקבלן יהיה בעל חשיבות עצומה עבור כל אחד מכם שצפוי לקבל בזמן הקרוב את ביתו....
קרא עוד »
יונ 21, 2021