הפיכת חדר לממד

הפיכת חדר לממד

אזורים רבים בארץ עולים על השיח הציבורי בכל יום למספר דקות במהדורת החדשות. אך מי שלא גר באיזור כמו איזור הדרום, אינו יודע מה ההרגשה לחיות בצל איום של רקטות המאיימות ליפול על ביתך בזמן לא צפוי כלל. ישובים רבים בדרום נתונים תחת לחץ מתמיד ובמיוחד בתקופות הסלמה. מה עושים כאשר ישנה אזעקה ויש לך מספר שניות מצומצם להגיע אל הממד? באמת בעיה, כיוון שבתים רבים אינם מצויידים בממד בתוך הבית אלא נאלצים להסתפק בממד הנמצא בקרבת מקום, בין אם מדובר בממד של שכנים או בממד ציבורי.

לילות טרופים

עד שמצב זה ייפתר מהשורש, ותושבי הדרום יוכלו לשוב ולחיות באופן שקט ושליו, יש רבים שבוחרים לבנות את ביתם עם ממד מובנה ובכך למשל בלילות בהן יש ירי רקטות מאסיבי, המשפחה כולה ישנה יחדיו בממ"ד, זאת במקום לקום כמה פעמים בלילה. אך מה עושות משפחות שאין להן ממד בתוך ביתן? אופציה טובה היא להפוך חדר לממ"ד, וכך ניתן להיות יותר שקטים ורגועים ביחס למצב הבטחוני.

הופכים חדר לממד

הפיכת חדר לממד הוא תהליך בו חדר רגיל בבית שלא שימש בעבר כמקום מפלט בעת אזעקה, הופך לממד לכל דבר ועניין ויכול לשמש את המשפחה בזמן הרצוי. מומלץ לפנות אל איש מקצוע בתחום שידע להפוך את החדר הרצוי לממד טוב ובטיחותי על פי התקן, כך שבעת הצורך הממד יהווה עבורכם את מקום המפלט. הפיכת חדר מסויים לממד אינו הליך מורכב כל כך למקצוען בתחום, ולכן אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למקום מוגן יותר, אנא העזרו בצוות מקצועי שיידע לעשות עבורכם את העבודה הזו.

לא לדרום בלבד

כמובן, שממד אינו חדר שנחוץ אך ורק בדרום הארץ. במצב הבטחוני בו אנו חיים, בתים חדשים נבנים עם ממד מובנה גם במרכז הארץ ובשאר איזורים, זאת כיוון שהממד מאפשר הגנה על המשפחה בעת מלחמה או התקפה מצד האויב. ולכן, אם אתם רוצים להרגיש בטוחים יותר, ורוצים שיהיה חדר בבית שיוכל לשמש אתכם במקרה הצורך. זה באמת לא משנה איפה אתם גרים. הממד יוכל לשמש אתכם ביעילות!

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לענייני מקרקעין – מה לקחת בחשבון
עומדים לפני רכישת דירה חדשה מקבלן? רגע לפני שאתם עושים את הצעד המשמעותי בחייכם, כדאי שתעזרו בייעוץ...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
מהי משכנתא אופטימלית וכיצד מחשבים אותה?
בישראל וגם ברוב המדינות המתקדמות בעולם, על מנת לרכוש דירה יש לקבל משכנתא. משכנתא היא בעצם סוג של...
קרא עוד »
יול 08, 2017
נוטריון לספרדית – למה אנחנו בכלל צריכים אותו?
זה לא סוד, בעשור האחרון העליה עבור בקשת דרכון על ידי תושבים ישראלים למדינות המשתייכות לאיחוד האירופי...
קרא עוד »
אפר 28, 2020