התקנת ציפוי אנטי סאן נגד קרינה לחלונות המבנה

ציפוי אנטי סאן

אנטי סאן הוא ציפוי נגד קרינת שמש. האם גם לכם יש את החדר עם החלונות הבלגיים או זגוגיות הענק שחושף אתכם מדי קיץ למרבצי קרינה מורגשים וקשים? זה לא חייב להיות ככה. בדיוק כפי שניתן לכוון את עוצמת המים במקלחת, ניתן לכוון את עוצמת הקרינה שמגיעה מהשמש. אחרי הכל, בקרינה יש גם דברים טובים: היא מספקת אור טבעי שמפחית את הצורך בחשמל מחברת החשמל, ובטמפרטורה אביבית או סתווית ממוצעת עשויה להיות אפילו נעימה ברמה האקלימית. אבל יולי אוגוסט במדינת ישראל מביאים עמם שמש חזקה ובלתי נסבלת לכל דעה כשאתם נמצאים בחדר עם חלונות. לכך, רצוי להיערך עם התקנת ציפוי אנטי סאן שירסן את הקרינה ויאפשר לכם לשהות בחדר בנוחות, כמו בחודשי הסתיו והאביב.

התקנת ציפוי אנטי סאן בחלונות קיר או זגוגיות בלגיות

ההתקנה נעשית על ידי צוות מקצועי המתמחה באנטי סאן. בהתקנה נעשה שימוש בחומרי ניקוי ייחודיים שיוודאו כי אין ולוּ טיפת אבק על הזגוגית בטרם הדבקת הציפוי. הציפוי מתקלף לנייר מדבקה חזק מאד, בעוצמה של דבק מגע. ומונח על הזגוגית הנקייה כשהוא שבלוני אליה לחלוטין. בסיום ההתקנה יתבצע חיתוך עם סכינים מיוחדות בצורה של שיירי הציפוי, והצמדה של הקצוות לדפנות החלון כך שלא ייראו.

היתרונות שלכם בהתקנת ציפוי אנטי סאן

  • בחירת עיצוב לציפוי: שקוף, דמוי כחול, וכד'.
  • בחירת רמת הכהות של העיצוב שבחרתם.
  • הנאה מחלונות מוגני-קרינה.
  • בעקבות כך, אתם נהנים גם מחלונות אשר עומס חום מופחת נכנס מבעדם.

אין ספק כי ציפוי אנטי סאן מביא עמו בשורה אמיתית לחדרי המבנה שלכם. כעת, הם מוגנים יותר, נעימים יותר לשהייה ואפשריים לכינון חיי שגרה גם בשיאו של הקיץ הישראלי המהביל.

חיזוק הזגוגית מזעזועים

יתרון נוסף של ציפוי אנטי סאן הוא יתרון הכוח. כאשר יש מדבקה עבה על החלון – זו שכבת כוח נוספת על הזגוגית. המשמעות: הסיכוי לסדקים ושברי זכוכית פוחת, וניתן ליהנות מחלון חזק ומבוצר היטב, כזה שאתם יכולים לחוש ששומר עליכם ברמה הפנימית ממש כמו קיר הגבס או הבטון. לרמת הגנה כזו צריך כל דייר לשאוף.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו מחשבון הובלות?
בלא מעט אתרי אינטרנט אנחנו יכולים למצוא, מה שנקרא, מחשבון הובלות. הרעיון הוא מאוד פשוט, מדובר על...
קרא עוד »
נוב 22, 2018
יועץ פיתוח נוף – מה הוא עושה?
למתכנני נוף יש ערימה שלמה של דברים מהנים לעשות מסביב לשעון ומסביב לעולם – או לפחות בארץ. הוא אחראי...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
נדל"ן: הבית הראשון שלי, שהוא ממש שלי
אחרי שהשקענו כל כך הרבה כסף בשכירות והעשרנו את בעל הבית שלנו, מגיע זמן בחיים שבו אנחנו רוצים בית משלנו...
קרא עוד »
נוב 09, 2015