שנהב התחדשות עירונית

אחד הנושאים הבוערים והחשובים ביותר בתחום הנדל"ן בכלל והנדל"ן העירוני בפרט, הוא כל מה שקשור  להתחדשות עירונית. מדובר בתחום שתופס תאוצה במשך השנים בערים שונות, הרשויות מעודדות זאת והציבור מעוניין בכך.

הרעיון של התחדשות עירונית הוא מאוד פשוט. בישראל קיימים לא מעט מבנים ישנים, כאלה שהוקמו לפני ארבעים שנה ומעלה, מבנים שיש איתם שתי בעיות עיקריות. הראשונה, מדובר במבנים שאינם עמידים מפני רעידות אדמה ולכן הם צריכים לעבור תמ"א 38 לחיזוק מבנים, הבעיה השנייה, מדובר במבנים שאינם מתאימים לימנו, מבחינת החזות שלהם. מבני רכבת גדולים שהתאימו לפני ארבעים שנה אך לא לבנייה ולעיצוב של היום.

לכן, הרשויות וכן דיירים במבנים עצמם פונים אל חברות שמתמחות בהתחדשות עירונית, לעיתים זה גם עובד הפוך, חשוב לומר, לעיתים החברות מגלות פוטנציאל במקום מסוים ופונות אל הדיירים במטרה להציע להם לעבור תהליך של התחדשות. זה יכול להיות תמ"א 38 וזה יכול להיות פרויקט של פינוי בינוי. במקרה הראשון מחדשים את פני הבניין מבלי להרוס אותו, במקרה השני, הורסים את המבנה ובונים במקומו מבנה חדש.

חברת שנהב התחדשות עירונית היא דוגמא חיה לחברה אשר מתמחה בכל מה שקשור לפינוי בינוי, תמ"א 38 ובכלל להתחדשות עירונית. החברה היתה אחראית על פרויקטים שונים ומגוונים בערים רבות בישראל, היא מציגה לבעלי הדירות, לדיירים וכן לרשויות, פרויקטים מיוחדים שזוכים לתמיכה גדולה וכן להצלחה.

חברת שנהב התחדשות עירונית כוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, גם אנשים מהתחום המשפטי שעובדים מול הדיירים ועורכי דינם וכן מול הרשויות, קבלנים מהנדסים ואנשי מקצוע נוספים שמתכננים את בניית המבנים ומוציאים את זה לפועל ועוד שורה של גורמים חשובים שמטרתם להביא לידי כך שהפרויקטים יצאו לאור ויצליחו.

היתרון של חברת שנהב התחדשות עירונית הוא, הניסיון הרב שהחברה צברה במהלך השנים, האמינות הרבה שיש לה, וכן עצם זה שהיא מציעה פתרונות ייחודים להתחדשות עירונית אשר מספקת תשובות מלאות, הן לבעלי הדירות והן לרשויות. כך היא מאפשרת לכלל הציבור ליהנות ממבנים הרבה יותר יפים ומשכונות מחודשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *